• Новак
Pasow Cat8 Етернет Кабел Мрежа Patch Кабел 40Gbps 2000Mhz SFTP Заштитени со Голема Брзина LAN Wire Кабел Мозок (13ft/4m)

Pasow Cat8 Етернет Кабел Мрежа Patch Кабел 40Gbps 2000Mhz SFTP Заштитени со Голема Брзина LAN Wire Кабел Мозок

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОКА БРЗИНА : Cat8 Етернет Кабел за поддршка на пропусен опсег до 2000 MHz и до 40 Gbps податоци за пренесување на брзината , можете да се поврзете со вашиот LAN/WAN сегменти и вмрежување опрема во максималната брзина и сурфање на интернет, игри, поток видеа, музика и други податоци со голема брзина без да се грижиш за губење време за чекање.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ново еколошко ПВЦ капак и трајни позлатени RJ45 приклучок.Обезбедува врска сигурност и максимална јачина на пренос.Носи двојно заштитените lan кабел.Подобро анти-оксидација и отпорност на корозија со долг живот перформанси.АНТИ-МЕШАЊЕ ДИЗАЈН : 26 AWG заштитените извртени бакарни жици кои обезбедуваат заштита од EMI/RFI пречки, бучава, и крстот се зборува.Ова ќе ја зголеми сигурноста и точноста на преносот на податоци.ЗЛАТО ГАЛВАНСКИ КОНТАКТ : реакција повеќе чувствителни.Тоа е RJ45 приклучок, погоден за повеќето електронска опрема.И користи анти-мешање заштитените извртени пар, поголема стабилност.ПРИМЕНА : во пресрет на сите предложени CAT8 кабел барања и компатибилен со постари CAT7, CAT6, CAT6e, CAT5 и CAT5e кабел стандарди.Совршен за Мрежни Адаптери, Центри, Рутери, DSL / Кабелски Модеми, PS3, PS4, X-box, печ панели и други високи перформанси вмрежување апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат