• Новак
YXXJJ Кабел Cat8 Етернет Кабел 40Gbps Висока Брзина на Мрежен Кабел Cat7 LAN Кабел за Рутер Компјутер Ps4 Тв Лаптоп RJ45 Кабелот Поддршка Dropshipping Едноставна Структура, Добра Присп?

YXXJJ Кабел Cat8 Етернет Кабел 40Gbps Висока Брзина на Мрежен Кабел Cat7 LAN Кабел за Рутер Компјутер Ps4 Тв

DEN 660.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направен на 4 24 AWG заштитените извртени пар (S/FTP) на бакарни жици со две RJ45 конектори на секој крај.Во однос на Cat7 / Cat6 / Cat6a / Cat5 мрежата Ethernet кабли, Мачка 8 мрежни кабли обезбеди подобро crosstalk заштита, заштита од бучава, и мешање заштита за да се намали сигнал за квалитет и да се направи мрежа на брзини побрз и постабилен. 24 K позлатени RJ45 приклучок, реакцијата повеќе чувствителни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат