• Новак
Cat7 Отворено Етернет Кабел 150 метри, Adoreen Тешки-Должност Заштитените Кабел(25ft-да-300ft),Чиста Цврст Меч,SFTP,Водоотпорен,УВ ЈП Јакна,Директно Закопани,10Gigabit 600MHz, Cat6 Cat6a Со 15p

Cat7 Отворено Етернет Кабел 150 метри, Adoreen Тешки-Должност Заштитените Кабел(25ft-да-300ft),Чиста Цврст

DEN 1159.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Тројно Заштитените SFTP】Тројно заштитените извртени пар SFTP кабел, Направени од 4 заштитените извртени пар (SFTP) на 100% солидна чиста бакарни жици со две RJ45 конектори на секој крај. - Секој Извртени Пар се заштитени со Алуминиумска Mylar Фолија -64 Алуминиум Плетенка Штит , 100% солидна чист бакар проводници,многу издржливи и обезбедува подобра заштита од crosstalk, бучавата и пречките што можат да се деградира квалитетот на сигналот. 【Отворено и Директно Закопани】 Adoreen Cat7 Отворено Етернет Кабел е дизајниран да издржи отворено елементи. 【Безусловна 2 Години Гаранција】Adoreen Cat7 Отворено Мрежа Patch Кабли обезбеди безусловна 2 Години без мака гаранција, може да се добие целосна наплата или замена за слободен ако квалитет проблем.За Xbox Еден,Xbox 360, модеми, PS3, PS4, видео надзор, компјутер, лаптоп, вмрежување прекинувач, Центри, рутери, принтери, АДСЛ, NAS, печ панели.Тоа е waterproofed & анти-корозија и заштитува од УВ зраци.За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку прво.【10 Gbps & 600 MHz】Adoreen Cat7 Отворено Мрежа Patch Кабел поддржува 10 Gbps пренос на податоци , проток до 600 MHz.УВ LLDPE јакна е супериорен во однос на редовните ПВЦ да преживее за многу години.Ние ќе ви обезбедиме нашата најдобра услуга и решение за вас.Во согласност со ANSI/минлив исхемичен напад/EIA-568-Б.Тоа endures ефектите на глувчето,вода, снег, нечистотија ,температурни промени и изложеност на потенцијалните дивиот свет и други отворено елементи.Многу должини на располагање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат