• Новак
Мачка 7 Етернет Кабел, DanYee Најлон Плетенка 10ft CAT7 Голема Брзина Професионални Злато Позлатен Приклучок STP Жици МАЧКА 7 RJ45 Етернет Кабел 3ft 10ft 16ft 26ft 33ft 50ft 66ft 100ft(Сина 10ft)

Мачка 7 Етернет Кабел, DanYee Најлон Плетенка 10ft CAT7 Голема Брзина Професионални Злато Позлатен Приклучок

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Danyee Мачка 7 Lan Кабел за поддршка на пропусен опсег до 600 MHz & пренесува податоци со брзина до 10 Gbps ,поврзете се на LAN/WAN сегменти и вмрежување опрема на максималната брзина.Посебни површината плетенка најлон направи кабел посилни и елегантен ,што е уште поважно,тоа е валкано-доказ премногу.RJ45 УНИВЕРЗАЛЕН ПОЛНАЧ RJ45 конектори понуда универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како Wi-Fi рутер, модем, печатач, XBox, PS2, PS3, PS4 и да се префрлате кутија.Во Danyee производи,ние можеме да снабдување живот бесплатна услуга за клиентите.Интимни велкро како подарок за да се направи кабли уредно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат