• Новак
ITBEBE 100 ја Поставува Злато Позлатен RJ45 Cat5 Cat5e Помине Низ конектори и Сива Вирус Олеснување Чизми за 8P8C UTP Passthrough cat5e Мрежа Вметнете ethernet Приклучок за Unshielded Извртени Пар

ITBEBE 100 ја Поставува Злато Позлатен RJ45 Cat5 Cat5e Помине Низ конектори и Сива Вирус Олеснување Чизми за

DEN 1113.60

Достапност
Достапно за нарачка

ITBEBE Помине Низ RJ45 Конектори и Вирус Олеснување дојде во удобен поли торба за полесно чување и пронаоѓање.Нашите конектори работа со речиси секој модел на rj45 crimper алатка. "ITBEBE Вирус Олеснување" е направен од високо-квалитет на меки материјали.ITBEBE RJ45 Помине Низ Конектори и Вирус Олеснување подобрување flex живот перформанси и затегнувачка цврстина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Конектори Мрежен Кабел Конектор RJ45 Мрежа Директно Преку Глава Компјутер, широкопојасен интернет Мрежата Кабел

CN, должина на Кабел : 1pcs.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Нема.Мрежен кабел

DEN 979.20