• Новак
Мачка 6 Етернет Кабел 25 ft Бела Рамен Цврст Интернет Мрежа LAN Печ Мозок – Cat6 Голема Брзина Компјутер Жица со Клипови & Rj45 Конектори за Рутер, Модем, PS, Xbox– Побрзо Откол?

Мачка 6 Етернет Кабел 25 ft Бела Рамен Цврст Интернет Мрежа LAN Печ Мозок – Cat6 Голема Брзина Компјутер Жица

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Jadaol Cat6 Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност на компјутерите.Изграден за Иднината-Доказ Брзина и Сигурен Конективност : .Сите Jadaol Cat6 кабли се направени од 100% гола бакарна жица за разлика од бакар облечени алуминиум (ЦЦА) жица, затоа целосно во согласност со УЛ Код 444, кој бара чисто голи бакарна жица во комуникациски кабли.Jadaol Мачка 6 patch кабли се достапни во 10 различни бои и со различни должини кои се движат од 1 нога до 150 метри.Рутери Прекинувачи Xbox360 Мрежни Принтери Мрежа во Прилог Уред за Складирање на Компјутерски и мрежни компоненти И повеќе. 1 X Cat6 25ft бела кабел.Боја-код,да ги прилагодите и организирате вашиот дом или канцеларија мрежа со нашите високо оценет Cat6 кабли.Голи бакар има поголема спроводливост и затегнувачка цврстина од алуминиум.Наменет за Wired Дом и Канцеларија Мрежи.и мрежни компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони.Jadaol УЛТРА-БРЗО 10 GIGABIT UNSHIELDED ИЗВРТЕНИ ПАР ETHERNET CAT6 ПЕЧ-КАБЕЛ.Целосно ги исполни вашите барања во мрежата.Овој кабел обезбедува исклучителна пренос перформанси и ниска сигнал загуби.Нашите Cat6 печ и масовно на кабли се користат од страна на податоци центри низ светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Конектори Мрежен Кабел Конектор RJ45 Мрежа Директно Преку Глава Компјутер, широкопојасен интернет Мрежата Кабел

CN, должина на Кабел : 1pcs.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Нема.Мрежен кабел

DEN 979.20