• Новак
Амазон Основите RJ45 Мачка-6 Ethernet Печ Интернет Кабел - 5 Нога (1.5 Метри)

Амазон Основите RJ45 Мачка-6 Ethernet Печ Интернет Кабел - 5 Нога (1.5 Метри)

DEN 131.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВО КУТИЈА : RJ45 Мачка-6 Ethernet печ Интернет кабел за звучници со дом и канцеларија мрежи.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : RJ45 конектори обезбедување на универзална поврзаност.ПОБРЗА КОНЕКЦИЈА : Пренесува податоци со брзина до 1,000 Mbps (или на 1 Gigabit во секунда); 10 пати побрзо отколку Мачка-5 кабли (100 Mbps).ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН КОНЕКТОРИ : RJ45 конектори со злато позлата за точни за пренос на податоци и корозија-слободен конективност.КАБЕЛ ДОЛЖИНА : 5 метри.Опис на производот Основите RJ45 Мачка-6 Ethernet Печ Интернет Кабел - 5 Метри (1.5 Метри) Од Производителот Основи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Конектори Мрежен Кабел Конектор RJ45 Мрежа Директно Преку Глава Компјутер, широкопојасен интернет Мрежата Кабел

CN, должина на Кабел : 1pcs.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : CE.Пакет : Нема.Мрежен кабел

DEN 979.20