• Новак
Cat5e Ethernet Patch Кабел, Snagless/Моделирани Се Подигне, 5 Метри, Црна, Pack 2

Cat5e Ethernet Patch Кабел, Snagless/Моделирани Се Подигне, 5 Метри, Црна, Pack 2

DEN 316.56

Достапност
Достапно за нарачка

Сите кабли се направени од 100% гола бакарна жица за разлика од бакар облечени алуминиум (ЦЦА) жица, затоа целосно во согласност со УЛ Код 444, кој бара чисто голи бакарна жица во комуникациски кабли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат