• Новак
Skelang Стакло Светлина Сенка, Лустерот Светлина Покрие 1-5/8 Техник, Замена Сенка за Ѕид Sconce, Pendant Светлина, Кат Светилка

Skelang Стакло Светлина Сенка, Лустерот Светлина Покрие 1-5/8 Техник, Замена Сенка за Ѕид Sconce, Pendant Светлина,

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Ова сенка се направени од обоено стакло, препуштајќи од естетски префинета светлина.ГОЛЕМИНА : Мерка 1.65 инчи во техник дијаметар од 5 инчи во висина, долниот отвор 5.7 инчи.ОБОЕНО СТАКЛО СЕНКА : сина и бела стакло светлина сенка фустани до светлината, додавајќи гроздобер стил да кујна, дневна соба, трпезарија и бања.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Ова стакло светлина сенка треба да биде фиксиран на светлосни тела со E26 штекер прстен (ве Молиме потврдете големината на светлината тела пред цел).ОДЛИЧНО ЗА : Фитинг лустерот, ѕид sconces, привезоци, суета светла или на маса светилка.Ако сакате да се облекуваат вашата светлина тела или тавански вентилатор, обидете се оваа светлина сенка!Оваа светлина сенка се направени од обоено стакло и тоа ќе го дадат убава и пријатна сјај.Со 1.65-инчен техник дијаметар, стакло сенка е лесно да се поправи со E26 штекер.Голема ажурирање на вашиот лустерот, ѕид sconces, привезоци, тавански вентилатор, суета светлина или светилка; додавање на гроздобер стил за вашата кујна, дневна соба и бања. (Socket прстен НЕ е вклучена.) Спецификација : Материјал : Обоено Стакло Техник Дијаметар : 1.65 Инчи Висина : 5 Инчи Долниот Отвор : 5.7 Инчи Пакет се Вклучени : 2 x Стакло Светлина Нијанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Farmhouse Лустерот Посмодерна Мода Стакло Креативност Личност Модерен Минималистички Дом Светилки Таванот Светлина

☀【 Роман Изглед 】Необични форми, нови и креативни дизајни за осветлување решенија.Ние ќе ви одговорим

DEN 1483.20

MQW Нордиска Земја-Широк Бакар Лустерот Едноставен и Модерен Пет Спални воздух Ресторан во Облик на Криви Студија

Тип : Лустерот, Стил : Модерна, Инспирирани Од Природата, Карактеристики : Нов Дизајн.Предложи Простор Од

DEN 727.20

Затворен Лустерот, Предводена Невидливи Фан Светлина Ресторан Лустерот 43 Модерна Тавански Вентилатор, Модерна

Соба големина : 1328㎡specification The фан има дијаметар од 43 инчи (109 cm) и тежина од 14.Долго distance The фан може да биде

DEN 1228.80