• Новак
GETINLIGHT Модерна Pendant Осветлување на Кујнски Остров, 1-Светло Тапан Pendant Светлина, Прилагодлив Farmhouse Виси Таванот Светлина Тела, Платина Заврши, Крушка Не се Вклучени, ETL

GETINLIGHT Модерна Pendant Осветлување на Кујнски Остров, 1-Светло Тапан Pendant Светлина, Прилагодлив Farmhouse

DEN 2157.60
DEN 1991.00 -8 %

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодлива Висина - 4 downrods (3*12.5 инчен и 1*6,3 инчи) да се создаде наменска висина за области со различни таванот височини.Сијалица Тип - Ова pendant светлина тела работи добро со E26 светилки под 60 w, како што се LED, CFL, блескаво, и халоген, лесно да се заменат без да се менува тела.СИЈАЛИЦА НЕ Е ВКЛУЧЕНА ВО ПАКЕТОТ.Модерниот Стил - Внатрешен бела ткаенина сенка е опкружен со сложена решетки во platinum заврши.Овој тапан pendant светлина карактеристики некоја подмолна уште домот, се чувствуваат, додавајќи софистициран изглед на куќата.Инсталирајте Локација - Совршени за над трпезариска маса, кујнски остров, entryways, или foyers.Сува локација само, овој плафон виси светлина, може да се вклопат во стандард 3" и 4" раскрсница кутии.Поддршка - имаме експертски услуги на клиентите тим режим за поддршка, контактирајте со нас за спецификација на производот, гаранција или пред да се изврши враќање, ние и ветуваме на понуда за задоволување на решение за сите ваши потреби.Модерната pendant светлина серија.Оваа производи platinum заврши носи еден модерен изглед на светлината, додека сложена решетки сенка го прави тоа, исто така, изгледа софистицирано.Овој производ му дава соодветен износ на осветлување во посакуваната област, користат различни светлина комбинации за да се создаде совршена осветлување над вашата кујна островот, entryway или foyer.Внатрешниот бела ткаенина сенка го штити вашите очи од директното осветлување при додавање на еден софистициран се чувствуваат до вашиот дом. - Пакет Се Вклучени-. - Хардвер За Полнење. - Инсталација рачно * 1. - Сложена решетки сенка * 1 (без сијалица).Совршен за кујнски остров, foyer, трпезарија, или entryways.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Затворен Лустерот, Предводена Невидливи Фан Светлина Ресторан Лустерот 43 Модерна Тавански Вентилатор, Модерна

Соба големина : 1328㎡specification The фан има дијаметар од 43 инчи (109 cm) и тежина од 14.Долго distance The фан може да биде

DEN 1228.80