• Новак
Класичен Осветлување 57065 ЕП CBK Преку Ломбарди, Кристал, Лустерот, 45 x 45 x 51, Абонос Бисер

Класичен Осветлување 57065 ЕП CBK Преку Ломбарди, Кристал, Лустерот, 45 x 45 x 51, Абонос Бисер

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тела категорија : лустерот.Број на светилки : 24 x 60 W candelabra.Крај : абонос бисер.Производ Димензија : 45.0" x 45.0" x 51.0".Преку Ломбарди 45-инчен широк x 45-инчен долги x 51-инчен висока светла : 24 x 60 W candelabra заврши прикажани : абонос бисер кристал прикажани : Crystalique црн синџир или должина на кабел : 6 брод преку : камион за испорака тежина : 169 виси тежина : 100 каталог/page up : 5207/28 длабоко бркале шпански солидна месинг одлеаноци се вешто составени со рака-гравиран 24% доведе кристал колони и bobeches прави прекрасен лустери и ѕидни scones.Внимателни со прскање на светлината кристал трим, дава колекција чиста, суптилни, но елегантен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Farmhouse Лустерот Современа Таванот Светлина Благородна Фан Виси Смисла на Дизајнот, Суспензија Светлина Три-Боја

Осветлуваат вашиот простор.За разлика пиедестал фанови,таванот фанови сјај, бидејќи тие не им сметаат н

DEN 1912.80

Затворен Лустерот, Предводена Невидливи Фан Светлина Ресторан Лустерот 43 Модерна Тавански Вентилатор, Модерна

Соба големина : 1328㎡specification The фан има дијаметар од 43 инчи (109 cm) и тежина од 14.Долго distance The фан може да биде

DEN 1228.80

Простор Планета Креативни Лустерот Едноставна Современите Осветлување Погоден за Дневна Соба и трпезарија Спалната

Модерната креативни планета LED pendant светлина, ѕвезда pendant светлина, уникатен дизајн, комбинирање прекрас

DEN 263.76

MQW Нордиска Земја-Широк Бакар Лустерот Едноставен и Модерен Пет Спални воздух Ресторан во Облик на Криви Студија

Тип : Лустерот, Стил : Модерна, Инспирирани Од Природата, Карактеристики : Нов Дизајн.Предложи Простор Од

DEN 727.20