• Новак
Q&S Мини Кристал Лустерот, Модерен Розова Лустерот,Мали Виси Светлина Тела за Принцеза Соба,соблекувалната,Бања,Облека Продавница,Салон за убавина,W11.8,1 Светлината E2

Q&S Мини Кристал Лустерот, Модерен Розова Лустерот,Мали Виси Светлина Тела за Принцеза Соба,соблекувалната,Бања,Облека

DEN 1120.80

Достапност
Достапно за нарачка

Класичен Дизајн : одлична Кристал лустерот ,electroplate хром тела и вистински кристал делови,блескава и сјајна светлина ефект да се создаде топла и мека атмосфера.Лесно Да се Соберат : мали лустерот е веќе Собрание, Кристално половина составуваат и тоа е лесно за инсталација, на direcation е јасно.Широко се Користи : домот кристал лустерот е совршена тела за Aisle, Ходникот, Спална соба, Дневна Соба, трпезарија, Кујна, Бар, Хотел, Балкон, Stairwells деца соба помине начин,детска соба,или мал простор итн.Светилки:Елегантен стилски кристал лустерот е компатибилен било E26 светилки,1 светилки е потребно(светилки не се вклучени).Тоа е, исто така, може да се dimmable кога ќе се користи dimmable светилки и компатибилен dimmer switch.можете да уживате во светлина или смирување на слабо светло.Мини Кристал лустерот нуди уникатен дизајн се спореди со традиционалните кристал лустерот.некои оружје дизајн за да се направат мали кристал лустерот повеќе уметност чувство и да имаат чувство на линеарни.тоа ќе биде фокусна точка за вашиот простор.идеален за вашиот ходникот, прошетка во плакарот, enterway, Aisle, спална соба, ходник и слично место.овој мал кристал лустерот може да се широко се користат за Aisle, Ходникот, Спална соба, Дневна Соба, трпезарија, Кујна, Бар, Хотел, Балкон, Stairwells деца соба помине начин,детска соба,или мал простор итн. 1.Модерен дизајн, многоетапна и екстра кристали ќе ги красат и светлина до вашата соба. 2.На кристали се само црно и миг и да имаат една суптилна малку боја која го омекнува светлина. 3.Класичен Дизајн кристал лустерот , зашеметување и сјајна кристал се комбинираат на хром, железо тела тело да се направи мали лустерот повеќе модерна. 4.Прекрасен и неверојатен ефект : Овој прекрасен и неверојатен кристал лустерот може да фрли убави модели на таванот и ѕидот,ние препорачуваме E26 топло бела led сијалица да се создаде атмосфера enviorment.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Farmhouse Лустерот Посмодерна Мода Стакло Креативност Личност Модерен Минималистички Дом Светилки Таванот Светлина

☀【 Роман Изглед 】Необични форми, нови и креативни дизајни за осветлување решенија.Ние ќе ви одговорим

DEN 1483.20

Farmhouse Лустерот Современа Таванот Светлина Благородна Фан Виси Смисла на Дизајнот, Суспензија Светлина Три-Боја

Осветлуваат вашиот простор.За разлика пиедестал фанови,таванот фанови сјај, бидејќи тие не им сметаат н

DEN 1912.80

Светлината Светилка Модерна Кристал Едноставна Светлина Спалната Соба Светилка Мода Бакар Ресторан Осветлување

Чистење и одржување : Ги чисти со сува крпа.таванот светла за ходници, спални соби, канцеларии, скали и по

DEN 3551.76