• Новак
LXX 20 Пати Бендот Led Светла лупа,Рачни Читање Зголемена Леќа со Висока Дефиниција/A / 20x

LXX 20 Пати Бендот Led Светла лупа,Рачни Читање Зголемена Леќа со Висока Дефиниција/A / 20x

DEN 1920.00

Достапност
Достапно за нарачка

- употреба на лесно заменливи транспарентен кристал loupe -20 пати подобро читање. - Нема нарушување на леќите е најдобро да се прегледуваат книги, весници, мапи, монети, поштенски марки, мали електроника и накит со ситни детали. - читање во темно со 2 супер-светли LED светилки енергија, тоа може да обезбеди единствен и точни осветлување во сите услови. - преносни и солиден, можете да го носат нашиот објектив издржливи, солиден се справи значи дека дури и дете може безбедно да се користи за научни експерименти, вклучувајќи складирање торба и ткаенина за чистење на леќите. - Користете нашите LED засилување за полнење, децата училишни проекти, види поправка, компјутер електронска опрема 20 пати полесно од оригиналот.Specifications Magnification : 20 times Light извор : LED 2 Size : 105mm (дијаметар) * 205mm (должина)Користи : читање, идентификување на накит, интегрирани кола и други checks Power : 3 AAA батерии (не се вклучени во пакет)Пакет Includes1 x LED зголемувачот Забелешка : Лични екранот е светла, во споредба со покаже разлики во слики може да биде суптилен боја, не квалитет проблем, крајниот боја на вистинските стоки.продажба : Ние може да не биде во можност да се осигураат дека секоја трансакција е совршена, но ние апсолутно ги штити интересите на сите наши клиенти!Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, остатокот од нас да се реши!Испорака на производи датум е 10-25 дена, во зависност од земјата или регионот во кој се наоѓате, ве молиме да бидете трпеливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат