• Новак
ITTA X-large 4 Пакет Органски Exfoliating Loofah Бања Сунѓерот Сетови, Loofah Назад Scrubber, Телото Чистење, се Соочуваат со Чиста Loofah Влошки, За Покажување, Телото се Мијат, се Соочуваат

ITTA X-large 4 Пакет Органски Exfoliating Loofah Бања Сунѓерот Сетови, Loofah Назад Scrubber, Телото Чистење,

DEN 295.92

Достапност
Достапно за нарачка

Со природна и porous растителни влакна, кои се не-токсични,кожата-пријателски, противалергиски и еко-пријателски. >>Сите-ВО-ЕДНО КАПЕЊЕ во СОБАТА : Ова се 4 во 1 нега на кожата поставите ви обезбеди со ПОЛНО работно ТЕЛО ЕКСФОЛИРАНЕ.Уживајте во вашиот дом бањата.Можете да користите било која од павлака, сапун, или лосион на вашиот избор за да се уживаат придобивките зад компоненти за подобра & чистење на кожата.Чистење на порите да се спречи и да се намали акни, Против Стареење својства. √ Нема повеќе пластика или од груби хемикалии Тие доаѓаат компресирана, но ќе се прошири и да се ублажи до совршена текстура потребни за exfoliating со топла вода.Exfoliates подобро од било кој производ таму √ 100% органски и сите природни, природни влакна и тери на loofah е најефикасен начин да се обезбеди длабоко ексфолиране, се стимулира циркулацијата, намалување на целулитот од други сунѓерот сет. >>ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ : Неверојатно Вредност Подарок Сет За Природно за Нега на Кожата, совршен за секојдневно чистење на кожата од глава до пети.>>100% Органски и Природни Суровини : На loofah влошки се направени од 100% природни loofah и тери крпа материјали.Можете да добиете на : 1 Loofah назад scrubber, 1 loofah сунѓер, 2 се соочуваат со чиста loofah влошки. 4 во 1 сет одговара за сите, земи го и уживајте во вашиот spa!. >>РАЗЛИСТВАМ, ОЧИСТИ, & ЧЕТКА МРТВИТЕ КЛЕТКИ на КОЖАТА OFF - Дали треба да unclog порите, ја стимулира циркулацијата, и да ги отстрани нечистотиите, овој комплет содржи сите капење додатоци за подобрување на вашата кожа. >>ПОВЕЌЕ БЕНЕФИЦИИ : Подмладување на кожата природна убавина, Намалување на целулитот, Разлиствам и да ги отстраните мртвите кожата, Detox & ревитализирање на клетки на кожата, Стимулирање на лимфниот систем, Зголемување на енергија и проток на крв, Олеснување на непријатноста предизвикана од calluses, Ублажување на стресот и напнатоста во мускулите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат