• Новак
SALUTUYA Вртливата Око Кука, 2268kg/5000lb Товарот, Индустриска Алатка Clevis Лизга Кука,

SALUTUYA Вртливата Око Кука, 2268kg/5000lb Товарот, Индустриска Алатка Clevis Лизга Кука,

DEN 1792.80

Достапност
Достапно за нарачка

Засилен и задебелена, висока јачина, анти‑пукање, добра цврстина.Направени од легиран челик, корозија‑отпорни, долгорочна употреба, не е лесно да се деформира.Силна товарот капацитет, кука може да се носат 5000lbs на телесната тежина.Зголемена големината на отворање на е погодно за јажето за инсталација и лесен за употреба.На кревање кука е стабилен, лесен и брз, лесен и практичен.Функција : 1. На кревање кука е стабилен, лесен и брз, лесен и практичен.2. Силна товарот капацитет, кука може да се носат 5000lbs на телесната тежина.3. Засилен и задебелена, висока јачина, анти‑пукање, добра цврстина.4. Направени од легиран челик, корозија‑отпорни, долгорочна употреба, не е лесно да се деформира.5. Зголемена големината на отворање на е погодно за јажето за инсталација и лесен за употреба.Спецификации : Предмет Тип : Кревање Hook Material : Легури Steel Product Товарот : Прибл. 2268kg/5000lb Scope на Примена : Мазна кревање во фабрики, лесна и брза порта транспорт, погодни за употреба во градежништвото проекти, силна товарот опрема Пакет Листа : 1 x Кревање Кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат