• Новак
LCGGDB Водител на Креветчето Опремени Лист,Рака Подготвени Битник Етикета Декоративни Микрофибер Креветчето Лист за Стандард Креветчето и Деца душеци Расадник Пост?

LCGGDB Водител на Креветчето Опремени Лист,Рака Подготвени Битник Етикета Декоративни Микрофибер Креветчето

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

УНИКАТЕН SUCCULENTS ПЕЧАТИ : Не се спогоди за истиот дизајни секој друг продава.Листови со еластични квалитети се лесни за употреба и без мака.Ние само дизајн жив модел отпечатоци, кои се навистина уникатна.Со целосно еластична намали сите околу 4 страни, овие листови се лесни за употреба и безбедно securable со 8 во.Нашите креветчето лист е свилен меки и удобни обезбедување релаксирачки сон, спиење на животната средина.Совршено се вклопуваат, лесно се грижи и удобно, дише материјал.Оваа опремени креветчето лист е одговара за вашиот малку девојка, убава боја, мека ткаенина и голема вредност направи овие опремени лист идеален за било која бебе соба.Види вашето бебе стануваат обземени со живи бои и дезени!.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од 100% Екстра-парична Казна ткаат бранеа микрофибер полиестер.Се меша и натпревар со забава, со печатени шари или мека, исклучен бои за да се создаде пријатна за спиење област вашиот малку ќе љубов.Се ПРИМЕНУВА за неколку СЕКУНДИ : ви Благодариме на еластична дното ,оние конвертибилна креветчето душек topper може да се применува за неколку секунди и гаранции да остане во место без разлика што.Со посветеност на квалитетот, ткаенини во оваа опремени лист се внимателно избрани за да бидат меки, удобни и дише за да се задржи деца удобно и пријатно додека тие спијат.Изработени од мек и дише микрофибер материјал, оваа машина перат бебе лист е совршено се вклопуваат за стандарден креветчето душек (52 во.Висока резолуција на слики донесе 3 D како реална искуство во вашиот живот.) и имаат безбеден еластична намали за безбедна и лесна употреба.Ако сакате брз и луксузен акцент на вашата спална соба ова е производ за вас.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО СТАНДАРДНИ КРЕВЕТЧЕТО ДУШЕК : Лист димензија 52×28×9 инчи.Совршен завршувањето на допир да вашиот nursery This опремени девојки креветчето лист е совршен за малку девојка & момче е расадник.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО СТАНДАРДНИ КРЕВЕТЧЕТО ДУШЕК : Престане да се грижиш дали ова креветчето лист сет се случува да се вклопи во вашиот пренослив креветчето душек подлога - благодарение на својата внимателен конструкции, што е нашата пренослив креветчето листови може да одговара на повеќето стандардни креветчето душек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат