• Новак
Sibe-Р-Пластика - Брановидни Пластични Листови-Знак Штици-Краток Flute-0.15 Дебела - Хоризонтална (Сива, 18 x 24 (12-Pack))

Sibe-Р-Пластика - Брановидни Пластични Листови-Знак Штици-Краток Flute-0.15 Дебела - Хоризонтална (Сива, 18

DEN 1288.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сите наши димензии се НОМИНАЛНИ.Постои толеранција на (+/-)1/8" или 0.118".Мени Одбори, Посебен Настан Сигнализацијата, Насочен И Информативни Знаци, Затворен Точка-На-Набавка Знаци, Дозволата За Привремен И Промотивни Сигнализацијата, И Дури И Саеми.Лесен и ефективни.Брановидни пластика, исто така познат од брендот Coroplast, е разновиден, екструдиран твин-ѕидот пластична фолија која доаѓа во различни бои.Тоа е лесен и ефективни.Тоа е идеален за еден широк спектар на затворен и краткорочни отворено користи.Тоа може да се користи за : Мени Одбори, Посебен Настан Сигнализацијата, Насочен И Информативни Знаци, Затворен Точка-На-Набавка Знаци, дозволата за Привремен И Промотивни Сигнализацијата, И Дури и саеми.Овие знаци можат да бидат прикажани во неколку начини : Виси, самоодржлива (со easel), Примена на Вшмукување Чаши, со Користење на Двострано Лента Или Лепенка, И Кадрирање И Staking.За чистење на нив, squeegee во насока на corrugations кога чистење.Не оставајте ја Брановидни знаци во директна сонце или во жешка кола; тие ќе лак или виткајте ако не лежи рамно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водоотпорен Кревет Подлога Перат Душек Инконтиненција Кревет Заштитник за Пакет n Игра / Креветчето Душек Листови

【Миење Издржлив и Лесенза нега на】 Уредно stitched за сестрана издржливост и лесно се грижи за патување cot �

DEN 407.76

MHUI Никел-Хром Рамен Лента Рамен Жица Греење Лента Погодна за Греење Елементи Машина Запечатување Машина(1Kg),10mmX0.3мм(1kg)

Високо квалитетни и издржливи Не е лесно да се деформирани; Максимум Оперативни Temp : 1100°C(2012°F).Материјал

DEN 1869.60