• Новак
Бела STYRENE ПОЛИСТИРЕН Пластична Фолија .020 Дебела 6 X 12 МАТ Финиш

Бела STYRENE ПОЛИСТИРЕН Пластична Фолија .020 Дебела 6 X 12 МАТ Финиш

DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

БЕЛА СТИРОПОР или "STYRENE" ПЛАСТИЧНИ ЛИСТОВИ.020" Дебела 6" x 12" СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ.Итно превозот.Производи добро спакувани и безбедно пред превозот.БЕЛА СТИРОПОР или "STYRENE" ПЛАСТИЧНИ ЛИСТОВИ.020" Дебела 6" x 12" СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ.За Ширењето на Светлината материјал, ве молиме да ја посетите мојата e Bay store.Net тежината е .93 оз.Испорака тежина е од 2 мл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Голема Oshi Опремена Мини Креветчето Лист за Преносни Јасли или Мини Јасли - Одговара на Душеци до 3 Инчи Длабоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 215.76