• Новак
SheetWorld Опремени Лулка Лист - Цврсти Сива Ткаени Направен Во САД, 18 x 36

SheetWorld Опремени Лулка Лист - Цврсти Сива Ткаени Направен Во САД, 18 x 36

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мерки 18" x 36". 100% Памук Percale.Машина Перат & Dryable.Произведено во САД.Овој луксузен 100% памук "ткаени" лулка лист е направен од највисок квалитет ткаенина која е мерат според 280 тц.Што значи дека овие листови се меки и издржливи.Листови се направени со длабоки џебови и се elasticized низ целиот раб кој го спречува тоа од лизгање исклучување на душек, а со тоа одржување на вашето бебе безбедно.Овие плочи се толку издржливи дека тие ќе трае низ вашето бебе расте години.Ние сме повикани sheetworld бидејќи ние произведуваме највисока оценка листови на пазарот денес.Бојата е солидна сива боја.Големина : 18 x 36.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Голема Oshi Опремена Мини Креветчето Лист за Преносни Јасли или Мини Јасли - Одговара на Душеци до 3 Инчи Длабоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 215.76

Американската Бебе Компанија Небесен Мека Жанила Опремени Креветчето Лист за Стандард Креветчето и Деца Душеци,

100% кадифена Полиестер 28" X 52" X 9" со 3 панел конструкција за неспокојот одговара 9" длабоки џебови со еласти

DEN 479.76