• Новак
Фунта Печат CFF7530.1000.062.300X50 7530 Полно Лице Заптивка, 10.75 ID, 10 Цевка Големина, 1/16 Дебела, Притисок Класа 300#, PTFE/Богородица Тефлон (Пакување од 50)

Фунта Печат CFF7530.1000.062.300X50 7530 Полно Лице Заптивка, 10.75 ID, 10 Цевка Големина, 1/16 Дебела, Притисок

DEN 2451.84

Достапност
Достапно за нарачка

Вие ќе добиете максимална ефикасност од нашите заптивка материјали кога ќе ги користат нашите заптивка инсталација постапка. [1] чисти и ја испита прирабници, површина или делови кои бараат заптивка. 2] чисти или да го замени вашиот завртки, навртки тоа е да се спореди со ултра-висок молекуларна тежина полиетилен исклучително висока најголемиот дел resistivity го прави идеален материјал за fabricating долг живот electrets.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат