• Новак
Заптивка Лист,3/8 Дебела,36 L,36 W

Заптивка Лист,3/8 Дебела,36 L,36 W

DEN 21547.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вакуум Притисок Оценка : .Температурата Опсег : .Овој производ е произведен во сад.Корк е многу compressible и се согласува да се нерамни површини.Оваа корк е споен со гума, Neoprene за зајакнување на вода и отпорност на влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат