• Новак
(2500 компјутери) #8 X 1-3/4, Hi-Lo Само-Прислушување Лист Метални Навртки, Пан Филипс Диск, Полн Конец, AISI 410 Нерѓосувачки Челик

(2500 компјутери) 8 X 1-3/4, Hi-Lo Само-Прислушување Лист Метални Навртки, Пан Филипс Диск, Полн Конец, AISI

DEN 1053.60

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар (Номинална) : #8 Length (Номинална) : 1-3/4"Категорија : Само-Прислушување Лим Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Пан Head Drive Стил : Cruciform Одморите Drive Drive Детали : Филипс Тип HThreading : Hi-Lo Двојно Доведе Thread Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 410 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated HI-LO® е регистрирана трговска марка на Илиноис Алатката Работи (ITW).Освен ако не е определено поинаку, ITW не лиценцирани употреба на овие марки да Aspen сврзувачки елементи Inc.NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат