• Новак
(750 компјутери) 5/16 X 3/4 Само-Прислушување Лист Метални Навртки, Хексадецимален Вовлечен за Миење, Дупчиња, ТипAB, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови СЛОБОДНИ во ?

(750 компјутери) 5/16 X 3/4 Само-Прислушување Лист Метални Навртки, Хексадецимален Вовлечен за Миење, Дупчиња,

DEN 1173.60

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така познат како само-прислушување завртки, тие најчесто се користат во тенок мерач лим апликации.Тип "AB" лим прислушување завртки функција остра точка и парична казна провира.Тип на 304 нерѓосувачки челик е дефинирана како Хром-Никел аустенитно легура.Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : 5/16"Должина (Номинална) : 3/4"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Тема Сечење Fasteners Category : Само-Прислушување Лим Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Тип "AB"Главата Стил : Хексадецимален Вовлечен за Миење Head Drive Стил : Хексадецимален Дупчиња Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 304 од не' Рѓосувачки Челик (18-8)Слој : Uncoated Standards и Спецификации : ASME B18.6.3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат