• Новак
Вејд Boggs HOF Autographed Русокоса Rawlings Безбол Палка W/HOF+ХИТОВИ - JSA W Наместам - Autographed MLB Лилјаци

Вејд Boggs HOF Autographed Русокоса Rawlings Безбол Палка W/HOF+ХИТОВИ - JSA W Наместам - Autographed MLB Лилјаци

DEN 6647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Вејд Boggs HOF Autographed Русокоса Rawlings Безбол Палка W/ HOF+ХИТОВИ - JSA W Наместам, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Вејд Boggs сувенири.New York Yankees сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат