• Новак
Reggie Willits Потпишан Дебитант МОДЕЛ Безбол Палка PSA/ДНК ГРБ Ангели Autograph - Autographed MLB Лилјаци

Reggie Willits Потпишан Дебитант МОДЕЛ Безбол Палка PSA/ДНК ГРБ Ангели Autograph - Autographed MLB Лилјаци

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Reggie Willits Потпишан Дебитант МОДЕЛ Безбол Палка PSA/ДНК ГРБ Ангели Autograph Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Reggie Willits сувенири.Лос Анџелес Ангели сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат