• Новак
YXHM Нови USB Десктоп Фан Не-за Печатење со Тресат Главата Мали Фан Мини Молчи Електричен Вентилатор(咖啡粉)

YXHM Нови USB Десктоп Фан Не-за Печатење со Тресат Главата Мали Фан Мини Молчи Електричен Вентилатор(咖啡粉)

DEN 861.60

Достапност
Достапно за нарачка

Shakehead USB Десктоп Фан.Производ Големина : 100 * 72 * 150mm.Ниско ниво на бучава, правец на ветер прилагодливи една клучна shakehead две опрема брзина на ветрот.Горниот и долниот 30 степени може да се прилагоди.Двоен Крст Дизајн со Висока вредност Вредност.Моќта на владата : USBNoise : 36-45d BRated напон : 5 VRated моќ : 2 WBrand : yxhm Air набавка : transfer Wind брзина опрема : 2 files Way : Mechanical Do ви поддршка полнење : не support Shaking глава : тресење лево и right Fall надолу : не support Whether да сврти нова страница фан : Yes Gross тежина : 340g Packing волумен : 105 * 88 * 160mm Color : бела, кафе во прав, сива сини, black Item Бр . : Y8-001 RSpeed брзина опрема : 2 опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни фан, преносни климатизација, молчи фанови, десктоп климатизација, спална соба, дневна соба, канцеларија,

Удобен за носење; лесно да се спроведат лесно да се носат, се достапни во спални соби, дневни соби, кујни �

DEN 1041.60

YUUAND Деца Роденден Подароци на Децата Цртан филм Види Фан Полнење Виткање Електричен Вентилатор Мобилен Телефон

♥Почитувани купувачи добредојдовте на YUUAND, Ние сме убав продавачот посветени на обезбедување на вас со

DEN 743.76