• Новак
Убавината Машина Сонда, Замена на Водород Кислород Убавина Машина Сонда Фирма Здрав Преносни Спреј Пиштол Сонда за Салон за Убавина за Жени

Убавината Машина Сонда, Замена на Водород Кислород Убавина Машина Сонда Фирма Здрав Преносни Спреј Пиштол Сонда

DEN 700.56

Достапност
Достапно за нарачка

Убавината Машина Додаток : Водород кислород машина спреј пиштол на главата, лесно да се поврзете и да го замени, практични.Принцип : во Комбинација со решение, инструментот се користи за да генерира високо ниво на кислород вода јони, кои се прска и брзо да се воведе во базалните слој на кожата.Добар За Нега на Кожа : да се Обезбеди здравје и безбедност, и помогне на кожата апсорбира хранливи материи полесно и темелно.Замена на Делови : Удобно да го замените стариот или скршени еден, може да биде инсталиран директно, да ви донесе олеснување.Преносни : мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, погоден за професионални салон за убавина.Функција : 1. Убавината Машина Додаток : Водород кислород машина спреј пиштол на главата, лесно да се поврзете и да го замени, практични.2. Принцип : во Комбинација со решение, инструментот се користи за да генерира високо ниво на кислород вода јони, кои се прска и брзо да се воведе во базалните слој на кожата.3. Замена на Делови : Удобно да го замените стариот или скршени еден, може да биде инсталиран директно, да ви донесе олеснување.4. Добар За Нега на Кожа : да се Обезбеди здравје и безбедност, и помогне на кожата апсорбира хранливи материи полесно и темелно.5. Преносни : мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, погоден за професионални салон за убавина.Спецификација : Предмет Тип : Водород Кислород Машина Probe Material : ABSPurpose : Мал Меур Убавина Инструмент за Замена на Главата Пакет Листа : 1 x Ion Спреј Пиштол Замена Главата.

Спецификацијата

Item Type:
Hydrogen Oxygen Machine Probe
Material:
ABS
Purpose:
Small Bubble Beauty Instrument Replacement Head
Package List:
1 x Ion Spray Gun Replacement Head :

Со стоката дадена додека купуваат

AMMZON Нано Магла Sprayer, Нано Хидратантен Убавина Инструмент, рачен Спреј со Огледало Полнење, Преносни Интелигентни

1 Целосно навлажнувачки : Погодни за зимски обраснат на лице, тело и нега на коса, тоа може да го намали бр

DEN 1418.16

NA лице Станат жешки Спреј Домашни Убавина Апарати за Нега на Кожата Хидратантен на Кожата и подмладување овлажнител

Наноion пареа прочистувачките светилка новата наноion лицето испарувач има вграден прочистувачките свет

DEN 1315.20

30ml Нано Лице, Рачни Лице Хидратација Sprayer, Electrode Електролиза, за Лице Навлажнувачки и Шминка Прилагодување(розева)

Ве молиме да користите природна минерална вода, PH вредноста е слабо алкална, лесно да се апсорбираат.Фин

DEN 213.36