• Новак
NEOSTRATA Resurface Висока Потентност Крем, 30 г.

NEOSTRATA Resurface Висока Потентност Крем, 30 г.

DEN 1488.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова високо потентен крем содржи exfoliating 18% Glycolic Киселина со антиоксиданси Polyhydroxy Киселина (PHA) и Витамин E да се обезбеди antiaging и мазнење на придобивките.Формулиран за да помогне да се регенерира и поправка на кожата на оштетените од кумулативни UV изложеност и да се обезбеди двојна антиоксиданс заштита за да се помогне во спречување на идна штета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Природни Поправка Крем За Сува Испукани Раце | Направени Во САД од Страна на Носорог на Кожата Решенија | Ладење

Во Носорог на Кожата Решенија ние внимателно да се изберат најдобрите природни состојки и Масажа е наши

DEN 672.00