• Новак
Оригиналниот Kojie Сан Лицето Крем - Гарантира Автентичен

Оригиналниот Kojie Сан Лицето Крем - Гарантира Автентичен

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСНИ се СООЧУВААТ со КРЕМ : Формулиран со Роза Колковите & Витамин Е за нежно, не-мрсна влага.Овој крем нежно и безбедно brightens кожата, користете за темни дамки и други знаци на стареење.ДУРИ и ТОНОТ на КОЖАТА : Моќен, природни состојки за намалување на појавата на флеки, хиперпигментација, melasma, пеги, црвена знаци, лузни и други знаци на сонцето штета.Овој лесен лицето крем со Оригинални Kojie Сан е формулиран со Роза Колковите и Витамин Е за нежно, не-мрсна влага.Исполнет со сите природни Kojic Киселина, која може да нежно заличи на кожата.Идеален за темни дамки и други знаци на стареење. - 30g Jar - ја Намалува појавата на темни дамки - Намалува брзината на нови кожата флеки - Moisturizes кожата - ја Подобрува општата здравствена состојба на кожата видно розова сјај Насоки : да се Применуваат со прсти, масажа со кружни движења, се вредни екстра во области кои имаат брчки и фини линии.Користете го наутро и пред спиење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Б/Навлажнувачки Третман на Акни Крем,Природни Чајно Дрво Место Третман на Акни Мазнење на Лицето Крем, Спречување

1 Активирање на кожата, да го промовира побрза регенерација на оштетените клетки, и да се врати на здрава

DEN 246.72