• Новак
Лицето Масло од Penegreen Лицето Серум Етерични Масла - Исхрана Против Стареењето Крем за Сува Кожа, Оригинални К-Убавина на Кожата Терапија, Црвена Нафта 30ml (1.01 Fl Мл)

Лицето Масло од Penegreen Лицето Серум Етерични Масла - Исхрана Против Стареењето Крем за Сува Кожа, Оригинални

DEN 240.24

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува моќни секојдневно хидратација.Интензивна хидратантна лицето масло.Полн со хранливи материи за кожата.Правење навлажнувачки слој без stickiness.Не е лошо состојки!EWG vertified.Противалергиски тест завршен. 20 токсични хемикалии опишани во Тајната на корејски Козметика, кои можат да му наштетат на човечка кожа е исклучена.Како да се користи После миење на лицето или мазнење на кожата со тонер, земете 2~3 капки на вашата дланка и купот на вашето лице да им помогне на кожата апсорбира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Возраст Запре 24K Злато Хидро Сите Типови на Кожа, Анти-Стареењето на кожата на Лицето Масло За Заштита, Зајакнување

Се будам да се свежи и убава кожа во утринските часови.Возраст Запре Производи се дизајнирани да ја испо

DEN 2040.00