• Новак
Деканот & Тајлер Основните Подигнат со Солидна Никел Хардвер, Кафеава, крупните

Деканот & Тајлер Основните Подигнат со Солидна Никел Хардвер, Кафеава, крупните

DEN 3296.88

Достапност
Достапно за нарачка

Одење, трчање, планинарење.Светло-тежина.Сите временски услови, мулти-цел.Располагање со солидна никел или цврсти месинг хардвер.Прилагодливи одговара и го направи со лесно да се ослободи токи.Д и Т основен подигнат е лидер во функционалност и стил, е погодна за агитација работа, а сепак е главата тарнер.Има четири прилагодливи ремени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GYFCYGG Милениче Точка Бел Точка Бел Куче, Мачка Тренер Интерактивни Загатка Играчки Повикување На Таблет Прстен

Производот Категорија : Мозаик Играчки.Без разлика дали се увезени : Нема.Материјал : Пластични + метал.Л�

DEN 250.56