• Новак
YZPTD Бебе Шетач за Новороденче и Деца - Конвертибилна Pushchair,Компактен Единствен Бебе Превоз,Чадор Шетач Патување Систем со Бебе Кошница и Анти-Шок Извори

YZPTD Бебе Шетач за Новороденче и Деца - Конвертибилна Pushchair,Компактен Единствен Бебе Превоз,Чадор Шетач

DEN 936.00

Достапност
Достапно за нарачка

■Тркала Дизајн - X-type супериорен дизајн на рамка, 3 D стерео амортизер.На четири тркала конфигурација на висока ефикасност пролет дизајн ефикасно buffers надворешното влијание и користи цврсти гумени тркала за да се обезбеди средно шок апсорпција филтрација за да се спречи бебето е мозокот да се oscillated. ■Единствен поддршка дизајн - На елипсести поддршка дизајн е ергономски и eggshell кривина одговара на бебето е ' рбетот. ■Pram со 360 roatation функција лесно може да се реализира седиштето или шетач наназад.можете да уживате во мобилноста, флексибилноста и да добијат шанса да го откријат светот со вашето бебе. ■Материјал - Совршен Јајце Седиште Заврши со 100% стп Кожа Дизајн, Луксузен Изглед, 360 - степен е Погоден за Бебе Безбедност Somatology Дизајн. ■Композитни eggshell седиште, четири годишни времиња универзална. 【Спецификација на производот】■Имајќи тежина : 15kg■Применливи возраст : од 0 до 36 месеци■Целна родова:Унисекс■Количка тип : Интернат автомобил■Седење капацитет : 1■Кошница материјал : Алуминиум легура■Тркала : Природна гума【Пакет вклучувајќи】1 * Шетач со рамна спиење кошница【СОВЕТ】■За мирис : Секое ново бебе шетач ќе имаат некои мирис.Бренд нови материјали, материјали, пластика, тркала, итн., плус затворен во кутијата, ќе има некои мирис во кутија.Откако на количката е собрани, ставете ја во вентилирани место и го користат.■За боја разлика : Овој производ е донесена во вид, но, поради различни услови на осветлување, различни прикази и лични причини, вистинскиот објект може да има некои боја отстапување од фотографијата, и конечниот боја е предмет на вистинскиот објект.■За големина на : Пред купување на шетач, ве молиме погледнете го бебето детали и големината на табелата.Производот се мери со рака и ќе има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Yuansr Новороденче колички,Детски колички,Седи со Двојна употреба Преносни Виткање Shockproof Пролет колички,Складирање

* Мултипозиција прилагодливи поместена седиште, погоден за 0 до 36 месеци.Ротирање на предни тркала за пр�

DEN 422.40

Компактен Патување Лесни Бебешките Колички - Преносни Една Рака Виткање Деца Pushchair со Прилагодливи Мулти-Позиција

Една рака виткање е лесно да се одржи во тесниот простор на автомобил или на патување.Произведено во САД

DEN 280.80