• Новак
1000 Парчиња Јасно Леплива Китови Отстранлив Круг Кит 2 Големини Двострано Налепници Круг Лепило Налепница за Украси Ѕидот Метал и Стакло Дрво

1000 Парчиња Јасно Леплива Китови Отстранлив Круг Кит 2 Големини Двострано Налепници Круг Лепило Налепница

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тие не се лесно да се падне, па можете да ја користите за долго време.4 инчи, и 200 парчиња во дијаметар од 0.Спецификации : Димензии : како што е прикажано на слики во Боја : транспарентна Материјал : акрилик материјал Пакетот вклучува : 1000 x Јасно леплива китови Белешки : не се применува на инфериорниот ѕид или обоен ѕид.Широк апликации : овие транспарентни точки се погодни за одредување на теписи, килим, мат, вазна, далечински управувач, шминка алатки во тоалет, мебел, кабинет светла, чекор светла, дек светлата и други мали предмети, Тие може да се примени во хартија, дрво, стакло, метал, пластика и повеќето материјал, може да ви помогне да ги красат вашите Новогодишни елки, страните се ѕидови, врати и прозорци.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Пренослив и обновливи : круг вулгарен леплива е различен од традиционалните монтажа лента која само може да се применува еднаш; Овие транспарентни точки може да се користи за многу пати, можете да клип влошки во помали парчиња база на потребите.Лесен за користење : круг двострано лента е покриен со бела хартија, кора на заштитна фолија, ставете ја на мазна, чиста и сува површина сакате да се држи, а потоа солза на бела хартија, вашиот поправи работа е завршена, погодно за вас за употреба; Што е уште поважно, тоа е лесно да се отстрани без остатоци, но не може да се користи на инфериорниот ѕид или обоен ѕид.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат