• Новак
200 Парчиња Лепило Постер Вулгарен Китови Леплива Не-Токсични за Монтажа Китови Обновливи & Отстранлив Ѕид Безбедно Капи Кит за Бесење Слики и Музеј и Уметничка Фото

200 Парчиња Лепило Постер Вулгарен Китови Леплива Не-Токсични за Монтажа Китови Обновливи & Отстранлив Ѕид

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Да се ослободи од прави дупки на вашата чисти ѕид.Спецификација : Боја : светло blue Material : не-токсични лепило гума Пакетот вклучува : Лепило китови доаѓа во 2 пакет вкупно 200 блокови.Како да го КОРИСТИТЕ : лепило вулгарен китови се користи главно за pasting полесни работи или дозвола за привремен pasting украси.Не се препорачува за употреба на flocked или лабава позадина и на пилинг или свежа боја.секој блок околу 1cm/0.Лепило китови доаѓа во 2 пакет вкупно 200 блокови.Тоа може да се работи за долго време и не ќе се исуши, не остава vestige по кинење надвор од мазни површини.Функција : Користете го за да се држи, држете и позиција на различни предмети, исто така може да го користите за хоби и занаетчиски работи, одговара за motorhome, дом, канцеларија, училница, итн.За да се држи цврсто ние укажуваат на тоа дека 10 квадрати за фото рамка бело од 10 инчи и 6 квадрати помали од 10 инчи.Монтажа китови се погодни за повеќето површини, како што се дрво, плочи, метал, гипс, пластика, порцелан. 200 Парчиња Лепило Постер Вулгарен Китови Леплива Не-Токсични за Монтажа Китови Обновливи & Отстранлив Ѕид Безбедно Капи Кит за Бесење Слики и Музеј и Уметничка Фотографија(Светло Сино)Обновливи лепило китови : отстранлив кит е разноврсна и обновливи, погоден за бесење слики, постери, белешки, украси, меморандуми, уметнички дела и партија украси .секој блок околу 1cm/0.Напомена : ве Молиме оставете малку големина грешки поради рака мерење.Јаде, да ги задржи подалеку од деца под 14 години.Повеќенаменски употреба во Канцеларија, Дома, на училиште.Лесен за употреба и отстранување, задржува на површината на чиста и уредна, ќе не на штета на ѕидот.Леплива капи китови се идеални за бесење слики, постери, белешки, украси, меморандуми, детски уметнички дела, партија украси.Вулгарен китови се изработени од не-токсични материјали со силно лепило моќ.Едноставен за употреба : ѕид монтирање китови можат да работат за долг период и нема да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат