• Новак
DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка за Појас, Кожен Џеб Организаторот за Мажи Голем Дар (Боја : Црна)

DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка за Појас, Кожен

DEN 268.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лента Мерка Носителот текстура е мазна и мека,Овој исклучителен и издржливи кожа ќе издржи.Нема мирис : производот е без мирис се должи на специјален третман.Лента Мерка Носителот, Повеќе алатка циклуси : Чувајте ги вашите чекани, лента мерки, електричар ленти, и други алатки за добро организиран.Лента Мерка Носителот, нова кожа алатка торбичка, кожа лента мерка носителот, plier носителот, кожа алатка торбичка со тактички пенкало јамка, оваа кожа обвивка слајдови лесно врз вашата работа појас овозможувајќи ви да имате на вашиот алатки право на вашите прсти.Лента Мерка Носителот, Големина за повеќето работни Места : Идеален за electricians, столари, занаетчии, работилници,HVAC техничари, механика, plumbers, base работници, gardeners, заварување и занаети и други.Лента Мерка Носителот, Ние обезбедуваме 24-час пријателски e-mail услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Автоматско Телескопски Лента Мерка,Само-Затегнување Мерка Лента,Мека Лента Тело Мерење,60 Инчи Стигнале Мерење

✨【Преносни Тело Лента Мерка】Автоматско телескопски ,лесно се водат, автоматски картичка позиција, си�

DEN 131.28