• Новак
Лента Владетел, Лента Мерка Лесно Ракување Трајни Нерѓосувачки Челик Лента Мерка Нерѓосувачки Челик со Брзо Лента Назад за Конструкција за Мерење Дизајн

Лента Владетел, Лента Мерка Лесно Ракување Трајни Нерѓосувачки Челик Лента Мерка Нерѓосувачки Челик со Брзо

DEN 762.96

Достапност
Достапно за нарачка

Широко се користи во куќата на прифаќање, инженеринг мерење, мебел мерење, изградба, дизајн мерења на локации, итн.Нерѓосувачки челик школка обезбедуваат добра заштита за лента мерка, анти-влијание, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Јасно метрички скали знаци за лесна за читање.Retraction ролна брзо може да се земе лента назад, лесно за ракување.Ергономски дизајнирана рачка, удобен контрола, лесно да се одржи.Нерѓосувачки челик школка обезбедуваат добра заштита за лента мерка, анти-влијание, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Retraction ролна брзо може да се земе лента назад, лесно за ракување.Ергономски дизајнирана рачка, удобен контрола, лесно да се одржи.Јасно метрички скали за лесно читање.Широко се користи во куќата на прифаќање, инженеринг мерење, мебел мерење, изградба, дизајн мерења на локации, итн.

Спецификацијата

Material:
 Stainless steel
Measuring range:
50m
Package Weight:
812g (approx.)
  :
Package List:
1 * Stainless Steel Tape Measure  :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Со стоката дадена додека купуваат