• Новак
1/2 x 25' Масло Мерни Лента Мерка Атлас Хром Облечени /Nubian Двојна Должност

1/2 x 25' Масло Мерни Лента Мерка Атлас Хром Облечени /Nubian Двојна Должност

DEN 4641.12

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 1/2-Инчен x 25-Нозе со црни белези врзани за челик.Вдлабнати под повеќе слоеви на никел и хром electroplating.Овозможува поголема отпорност на абење и отпорност.Сите ленти прочитајте десно кон лево.Тешки-должност рамка дизајнирана за години на солиден употреба.Име на производ : Атлас Двојна Должност Сечилото Ширина (Инчи) : 1/2 -Инчен Нож Должина (Инчи) : 25 -Нозе Сечилото Стил : D1 Стил на Случај или Ролна : Тешки Рамка Сечилото Крај : Хром Облечени/Nubian Замена Сечилото Мачка Бр. : OCN1290 SF590 Боб Намалување на : 590 Боб Намалување на : 590.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат