• Новак
Bonarty 9pcs Професионални Мобилен Телефон на Поправка на Отворањето Алатки Пинцети Pry Алатка

Bonarty 9pcs Професионални Мобилен Телефон на Поправка на Отворањето Алатки Пинцети Pry Алатка

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за повеќето фини работи, како занает,електроника поправка, horologe, накит, и лабораториска работа.Пинцети поставена со платно торба, погодно за да го понесат насекаде. 9 Парчиња висок квалитет пинцети за полнење.Анти-статички, antimagnetic, алкално и висока температура отпор.Направени од високо сила од нерѓосувачки челик со комфорна рачка.Опис : - 9 Парчиња висок квалитет пинцети за полнење. - Направен од висока јачина од нерѓосувачки челик со комфорна рачка. - Анти-статички, antimagnetic, алкално и висока температура отпор. - Погоден за повеќето фини работи, како занает,електроника поправка, horologe, накит, и лабораториска работа. - Пинцети поставена со платно торба, погодно за да го понесат насекаде.Спецификација : - Боја : Црна - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Платно торба големина(Продолжува) : Прибл. 143x174mm / 5.63x6.85inch(Lx W) - Пинцети големина(Lx W,Приближно) : - ESD-10 : 123x11mm / 4.84x0.43inch - ESD-11 : 141x8mm / 5.55x0.31inch - ESD-12 : 133x10mm / 5.24x0.39inch - ESD-13 : 123x10mm / 4.84x0.39inch - ESD-14 : 124x10mm / 4.88x0.39inch - ESD-15 : 120x10mm / 4.72x0.39inch - ESD-16 : 130x12mm / 5.12x0.47inch - ESD-17 : 124x9mm / 4.88x0.35inch - ESD34 A-sa : 120x10mm / 4.72x0.39inch - Pls проверка на сликите за повеќе details Package Вклучува : 1 Сет Прецизност помош на пинцета(9 Pack)Забелешка : боја може да бидат различни за различни екранот, pls understand Pls овозможи 0.1 mm грешка поради рака тест, ви благодарам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат