• Новак
VMVN Таблета Кутија 7 Ден, Голем Пилула Случаи Организаторите ,Неделен Пилула Сад AM/PM Медицина Организатор,Отстранлив 4 Пати на Ден Пилула Носителот

VMVN Таблета Кутија 7 Ден, Голем Пилула Случаи Организаторите ,Неделен Пилула Сад AM/PM Медицина Организатор,Отстранлив

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

Премија За Печатење Етикети : ????На капаци јасно означени со датум, сè е јасно на прв поглед , не се грижи за печатење писма избледени или падне, Ние користиме високо-крај екран печатење со мастило и не Мастило Лепливоста Тест строго да се избегне ова .Пакетот се состои од 1 транспарентни случај и 7 мала пилула организаторите во тоа.Преносни за Секојдневна : Три минути за цела недела апчиња подготвени!????Медицина пилула организатор е доволно голем за да ја зачувате апчиња за една недела, и големината на одделни таблета кутија е иста како и вашата дланка ,па тоа е совршено се вклопуваат за паричник или џеб.BPA-Free и Запечатени И :????VMVN Пилула организатор е без мирис, бидејќи се изработени од тврда храна одделение PP материјал,Безбеден за Медицинска Употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големи Месечни Пилула Организатор 28 Ден Лекови Организатор Чување од страна Недела,крупните Прегради Прашина-Доказ

Голем Капацитет едноставно може да ги организирате вашиот неделен пилула организатор 4 пати на ден, на �

DEN 335.76

Неделен Пилула Организатор 2 Пати на Ден, 7 Ден Големи Прегради Патуваат Секојдневно Медицина Случај Складирање

Влагадоказ ПП пластични дизајн, не е лесно да се растера, snap затвори усна студија затворени апчиња за за

DEN 239.76

ZJDU Пациентот Вртење на Уредот врзани за кревет Пациентот Вртење на Уредот, Мултифункционални Вртење на Уредот

Површинскиот слој е мека СТП кожа, еколошки и носатотпорни, спречување на стари лица кожата од тоа да би�

DEN 2664.96