• Новак
SDLSH Smicroscope Додатоци за Возрасни 4X 10X 20X 40X 100X Полу Achromatic Biomicroscope Фокусна Должина 180mm Интерфејс 20.2 mm Микроскоп (Боја : 20X)

SDLSH Smicroscope Додатоци за Возрасни 4X 10X 20X 40X 100X Полу Achromatic Biomicroscope Фокусна Должина 180mm

DEN 1135.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Микроскоп Помошни Леќа.Со добра цврстина и стабилност,Таписерии изработка,стабилен и сигурен перформанси,со долг животен век.Service : Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оптички Дел За Сопствено Производство На Вашиот Рефлектор Цел Леќа се Одрази Цел Леќа, Висок Одраз Астрономски

Дијаметар : D150 F750 Облик : Сферични.Употреба : Оптички.Структура : Planoконкавна.Материјал : Стакло.Опис : Item С

DEN 1792.80

Jeanoko Мали Димензии 5 Видови на Отворот Трајни Микроскоп Ирис Адаптер Метал Материјал Леќа, Оптички Дијафрагмата

Промена на дијаметар на отворот од страна на дршката.Мали apertures на различни дијаметри се предвидени во о

DEN 1900.80