• Новак
AmScope PH10X 10X PH Achromatic Микроскоп Цел

AmScope PH10X 10X PH Achromatic Микроскоп Цел

DEN 1008.24

Достапност
Достапно за нарачка

Овој нов 10 X PH Achromatic микроскоп цел леќа се вклопува заеднички големина (DIN/JIS стандард) соединение микроскопа.PH Achromatic Цел. 10 X Зголемување на Моќта. 10/0.25. 160/0.17. Ова е сосема нов 10 X PH Achromatic микроскоп цел леќа со висок квалитет.Тоа е Меѓународен DIN/JIS леќа.Тоа се вклопува заеднички големина (DIN/JIS стандард) соединение / биолошки микроскопа.Ние, исто така, имаат 4 X, 40 X и 100 X План Achromatic цел леќи на располагање.Дајте му на вашиот микроскоп поттик со поголема моќ & јасност на дел од трошоците.Вашето задоволство е загарантирана или вашите пари назад.Карактеристики & Спецификации : PH Achromatic Цел 10 X Зголемување на Моќта 10/0.25 160/0.17.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Jeanoko Мали Димензии 5 Видови на Отворот Трајни Микроскоп Ирис Адаптер Метал Материјал Леќа, Оптички Дијафрагмата

Промена на дијаметар на отворот од страна на дршката.Мали apertures на различни дијаметри се предвидени во о

DEN 1900.80