• Новак
Aislor Цвет Девојки Водат Leggings Симпатична Цртан Филм Печатени Деца Мека Целосна Должина Панталони Хулахопки Јога Панталони Танц

Aislor Цвет Девојки Водат Leggings Симпатична Цртан Филм Печатени Деца Мека Целосна Должина Панталони Хулахопки

DEN 129.36

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет на млеко свила материјал, мала тежина, мека, дише и удобни за бебето носи, супер мазна површина на touch чувство.Панталони карактеристики добра еластичност корселе, ниска половината, симпатична цртан филм моделот печатење во целата облека, секојдневен стил за носење.Совршен за појавување со Т-маица врвот, sleepwear или некои други неформални врвот, што е одличен подарок за членови на вашето семејство.Големина на Табела значи возраст се движи за деца, но тие се за општи насоки само, рака мие ладно и висат сува.Погоден за секоја прилика, секојдневниот живот, спиење, симпатична облека, слика пукаат, на отворено, повик носат, играње и така натаму.Сет Вклучуваат : 1 Pc Панталони Состојба : Нова без ознака Материјал : Млеко Свила Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Половината|Должина 110-|3-4 Години-|-15.7/40cm-|-26.0/66cm 120-|5-6 Години-|-16.5/42cm-|-27.6/70cm 130-|7-8 Години-|-17.3/44cm-|-29.9/76cm 140-|-9-10 Години-|-18.1/46cm-|-31.9/81cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат