• Новак
БОЈА на Жените Широк Корселе Затемнување Памук Capri Leggings, Избрани

БОЈА на Жените Широк Корселе Затемнување Памук Capri Leggings, Избрани

DEN 357.60

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 56% Памук, 38% Полиестер, 6% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Blackout памук capri leggings се дизајнирани да ви даде елегантен изглед со апсолутно ништо peeking преку користи вашиот стил.Тренди, практичен дизајн карактеристики на средината на пораст половината со широк бенд кој не се лизга или куп за совршена удобност на целиот ден, долго.Пар овие capris со вашиот омилен tees, џемпери, cardigans и било чевли во вашиот плакар за стил кој ќе ве однесе од појадок до спиење.Овој сестран главен парови со tunics или tees, чизми или станови, и сето она помеѓу.Секој пар е направен од 56% Памук, 38% Полиестер, и 6% Spandex; Машина за миење, собори сува.Повеќе од три децении, БОЈА е свеж и иновативна сила во мода нога Носат.Blackout памук capri leggings се дизајнирани да ви даде елегантен изглед со апсолутно ништо peeking преку користи вашиот стил.Тренди, практичен дизајн карактеристики на средината на пораст половината со широк бенд кој не се лизга или куп за совршена удобност на целиот ден, долго.Пар овие capris со вашиот омилен tees, џемпери, cardigans и било чевли во вашиот плакар за стил кој ќе ве однесе од појадок до спиење.Овој сестран главен парови со tunics или tees, чизми или станови, и сето она помеѓу.Секој пар е направен од 56% памук, 38% Полиестер, и 6% spandex; Машина за миење, собори сува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат