• Новак
Под Оклоп Девојки Движење Leggings

Под Оклоп Девојки Движење Leggings

DEN 504.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ултра-меки двојно поврзана ткаенина е дише & удобно. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Широк, рамен корселе со страна капка-во џеб.Под Оклоп мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат