• Новак
TRAMSMART PAR38 Smart Led Сијалица,RGBCCT E26 База 900LM Dimmable WiFi Поплава Сијалица Работа со Алекса и Google Дом,СТАН и Глас Далечински Управувач,Не Хаб е Потребно,Pack 2

TRAMSMART PAR38 Smart Led Сијалица,RGBCCT E26 База 900LM Dimmable WiFi Поплава Сијалица Работа со Алекса и

DEN 1200.48

Достапност
Достапно за нарачка

Светлината има голем ефект врз нашите деноноќниот ритам.Исто така, можете да го користите музичкиот режим да се направи светла за синхронизација на вашата омилена музика што ќе ви овозможи да уживате во секој победи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат