• Новак
МОБ Осветлување 31384 Јасно Заврши Сијалица Релаксираат HD Dimmable LED Декоративни 4 (40-Вати Замена), 300-Лумен Candelabra База Свиткана Совет, 2-Pack, Мека Бела, 2 Count

МОБ Осветлување 31384 Јасно Заврши Сијалица Релаксираат HD Dimmable LED Декоративни 4 (40-Вати Замена), 300-Лумен

DEN 315.84

Достапност
Достапно за нарачка

Се релаксираат HD светлина нуди топла, мека бела светлина, идеален за удобно моменти и пријатно простори.На high-definition мека бела светлина, помага да се создаде удобно, пријатно светлина која е идеална за спалната соба осветлување, foyer осветлување, соби за непушачи, и јадење соби.Кој јасно се заврши и candelabra база, тие се dimmable и го осветлуваат вашиот дом со мека бела светлина.Долготрајни LED светилки се оценети да трае 13 години врз основа на 3 часа од секојдневна употреба.Заменете CFL и блескаво светилки со МОБ се Релаксираат HD Мека Бела LED Свиткана Совет (ЦАЦ) светилки во dimmable затворен лустери, sconces, и тела каде видливоста е видлива (вклучувајќи влажни локации).Користете Релаксираат HD светлина во простори како спални соби, соби за непушачи и јадење соби.Спаси $59 на трошоците за енергија по сијалица наспроти 40-вати блескаво сијалица во текот на животниот век на овој замена LED сијалица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат