• Новак
16 ПАКЕТ МОБ LED 60W = 10W Мека Бела 60 Вати Еквивалент A19 2700K сијалица

16 ПАКЕТ МОБ LED 60W = 10W Мека Бела 60 Вати Еквивалент A19 2700K сијалица

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

16 Светилки, 10 W енергија употреба (60 W еквивалент), $1.20 енергија трошоци на годишно ниво (врз основа на 3 часа дневно користење).Dimmable A19 светилки произведуваат мека бела, топло светло, 2700 K Боја Температура,800 Lumens. 13-годишен животен век (врз основа на 3 часа дневно користење).LED Технологија Обезбедува општа намена светлина Идеален да се користи во табела светилки, sconces и отворен тела да го замени 60 W блескаво светилки.Енергија Ѕвезда оценет.МОБ ПРЕДВОДЕНА од 10 W Мека Бела Светилки Dimmable.Овој производ нуди извонредни енергетска ефикасност и долго-траен перформанси.Овие A19 светилки произведуваат мека бела, топло светло.Тие се обезбеди општа намена светлина и се идеални за употреба во табела светилки, sconces и отворен тела да го замени 60 W блескаво светилки.Овие средни база светилки доаѓаат во 16-pack и се одличен избор за често користените тела.Тие може да трае до 13 години, и ниска енергија употреба ќе ви помогне да заштедите пари на електрична енергија.МОБ ПРЕДВОДЕНА од 10 W Мека Бела Светилки Dimmable : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат