• Новак
3D Печатач Делови Економски LED Извор на Светлина Светилка Панел Сигурен Сосема Нов УВ за DLP

3D Печатач Делови Економски LED Извор на Светлина Светилка Панел Сигурен Сосема Нов УВ за DLP

DEN 890.40

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична линија и оптоварување регулација на Термички Исклучување Функција Изграден во Тековната Ограничување Функција.Широк 5 V да 32 V Влезниот Напон Спектар Максимална Зголеми Производството До 60 V 0.22 V FB прилагодливи LED возење current Max. 5 A Префрлување Моменталната Способност До 93% ефикасност.Апликации : LED Осветлување, се Зголеми за постојан струја возачот, TFT LED Backlighting.LED Драјвер е економичен и лесно да се користи возачот со максимална излезна на 60 V/5 A (бара да го замени Рс отпорник).По дифолт, на 900m A±5% тековната излез е достапна за 30 W Led диоди (10 паралелно 3 серија) модули. 100% сосема нов и висок квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат