• Новак
Set на 25 Празник Осветлување Штекер C9 LED Божиќ Светла | Сино C9 LED Светилки со Вжарено | C9 Божиќни Светилки за Затворен & Отворено Употреба | Традиционалните C9 LED Божиќ Св?

Set на 25 Празник Осветлување Штекер C9 LED Божиќ Светла | Сино C9 LED Светилки со Вжарено | C9 Божиќни Светилки

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

C9 LED БОЖИЌ СВЕТЛА : совршен малку LED Осветлување décor за сите на вашата внатрешна и надворешна потреби, овој сет на 25 C9 LED светла ќе го осветлите вашите празници, како никогаш досега!Секој еден од нашите големи ПРЕДВОДЕНА од C9 светлата е наменета да им даде на вашиот Божиќ светлина прикажува брилијантен носталгични сјај.СИНА C9 LED БОЖИЌ СВЕТЛА : Дизајниран со голема хоризонтална филамент, нашите C9 Сина Божиќ светла се изградени подобро отколку традиционалните LED Божиќ светла.Ќе искуство посветла сијалица во согласност со боја направени за било каков вид на времето.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ПРАЗНИК ОСВЕТЛУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ : Секоја од овие отворено C9 Божиќ светла се стокмено за употреба во кој било празник екранот.Од елка светла за големите комерцијални Божиќ светлина прикажува, овие светилки се конструирани да се донесе вашиот одмор во живот!C9 LED светилки се вклопуваат E17 штекерите (подножјата).АМЕРИКАНСКАТА КОМПАНИЈА : Како Америка-базирани бизнис се наоѓа во Твин Фолс, Ајдахо, ние го разбираме значењето на квалитетот на производите.Ние внимателно да го изберете и да се грижи за сите наши C9 LED Божиќ светла и производи за да се осигурате дека го имате најдоброто искуство. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние разбираме дека на сезона е важно за вас и за тебе.Како такви, ние сме посветени да прави сигурни дека вашето искуство останува весели и светла со нашите 100% задоволство гаранција политика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат