• Новак
(Пакување од 20) Bulbrite-777082 SORAA 9W MR16 3000K БРИЛИЈАНТЕН 25° Затемнување LED сијалица

(Пакување од 20) Bulbrite-777082 SORAA 9W MR16 3000K БРИЛИЈАНТЕН 25° Затемнување LED сијалица

DEN 538.08

Достапност
Достапно за нарачка

9 W / 12 V.MR16. GU5.3. Bi Pin. 35000 Просек Часа.SORAA SNAP СИСТЕМ компатибилен со самото место модели.Работи со задниот раб и водечки работ фаза намали нежните.Затворен тела компатибилност овозможува функционирање во влажни или отворено локации.БРИЛИЈАНТЕН светла нудат поголема светлина излез.Енергија Ѕвезда Квалификувани. 9 W 12 V MR16 3000 K БРИЛИЈАНТЕН 25° Затемнување LED сијалица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат